17.6 C
2024. március 29. péntek

Oda a veretlenség

–Több gólos vezetésünk tudatában az első félidőben elhittük, hogy már a zsebünkben van az újabb két pont. A nyíregyháziak viszont nem adták fel a küzdelmet, fiataljai nagy lendülettel és lelkesedéssel játszva jól kihasználták enervált játékunkat, ledolgozták hátrányukat és a győzelmet is megszerezték. A második félidőben nyújtott teljesítmény értékelhetetlen volt, abban a játékrészben mindössze hét gólt dobtunk a kapott 17-el ellentétben – értékelt a találkozót követően az edző Kökény István

A forduló további eredményei: Dabas – Hajdúnánás 45-21 ;  Gyöngyös II – Ózd 29-25 ;  Csömör – Balassagyarmat 30-34 ; Hajdúböszörmény – Törökszentmiklós 24-27 ;  Békés – Balmazújváros 17-31 ; a  Mizse KC – Eger mérkőzést április 7-én játszák.

7. Nyíregyháza 21 11 1 9 625-595 23

A felnőtt mérkőzéshez hasonlóan az ifjúságiak találkozóján szünetben még a ceglédiek vezettek, egy góllal, majd fordítottak és nyertek a hazaiak.
Nyíregyháza  – Ceglédi KKSE 30-26 (15-16)
A 26-ból legtöbb gólt 7-7-et, Bányai és Vígh dobták.

A ceglédiek legközelebb két hét múlva, április 14-én Balassagyarmaton lépnek pályára.