Cegléd
2024. április 19. péntek
spot_img

Hétvégi vízilabda eredmények

Újszilvás KSE – Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület    7 – 3 Góllövők: Bakonyi Szabolcs 3, Gáspár Tamás 3, Csendes István

Fèrfi OB II.: A kötelező győzelemet a csapat magabiztos játèkkal hozta.

Gyöngyös – Czeglèdi Lamantinok   6 – 14 Góllövők: Türei Zsolt 4, Czinege Szabolcs 3, Türei Viktor 2, Opra István, Beck Miklós, Csernus Gyula, Zám Attila

A mèrkőzès első felèben dekoncentráltan játszottunk ès hibáinkat az Eger kihasználva három gólos előnyt szerzett. Ezt a 2. ès 3. negyedben ledolgoztuk, ezáltal szorossá téve  mérkőzést. A vègère sajnos elfáradtunk ès az egyenlítès nem sikerült. (Zám Attila edző)

Czeglèdi Lamantinok – Eger Vízmű    7 – 8 Góllövők: Beck Dávid 2, Veres Rudolf 2, Türei Viktor, Csernus Gyula, Szebeni Tamás

Fiú gyermek: Jól kezdtünk és egy szoros játékot sikerült kiharcolnunk a mérkőzés első három negyedében. A végére elfáradt a csapat, amit ki is használt az ellenfél. A vártnál jobban teljesített és szívvel, lélekkel küzdött mindenki egészen az utolsó percig. Azt gondolom az eredménytől függetlenül emelt fővel szálhatott ki csapatunk a vízből. (Károly Zsolt edző)

– Szolnok – Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület   14 – 7 Góllövők:  Rozsnyay Bence 5, Milus Dávid, Szűcs Tamás

Fiú serdülő: A mèrkőzès első kèt negyedèben fegyelmezetten küzdöttünk ès szoros eredmènnyel fordultunk a meccs felènèl a  jóval erősebb ellenfelünkkel szemben. Ezt követően sajnos elfáradtunk ès a Szolnok csapata teljesen felörölte a vèdelmünket, ennek következtèben alakult ki ez a nagy arányú veresèg. (Zám Attila edző)

Szolnok – Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület  20 – 4 Góllövők: Szitkó Roland, Petrènyi Botond, Bicskei György, Rozsnyay Bence

Fiú Ifjúsági: Az eredmény nem tükrözi a tudásunkat, felkèszültsègünket. Sajnos ma nem volt szerencsènk. Támadásokban voltak kisebb hibák, amiket az ellenfèl saját javára fordított ès kihasználta az ebből adódó helyzeteket. A csapat küzdès szempontjából jól teljesített, mindent bele adott. A szolnoki uszodából az eredmènytől függetlenül emelt fővel távozhatunk. (Juhász Benjamin edző)

Szolnok –  Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület   17 – 9 Góllövők: Simon Gábor 4, Rozsnyay Márk 2, Turbók Péter, Zsíros Botond, Sági Marcell

A következő hét programja: Az egyesület csapatai közül az OB1/B-s felnőtt csapatunk hazai környezetben 2014. 11. 15.-èn 11 órakor fogadja a Kecskemèt csapatát illetve a mèrkőzès után 12.15 perctől utánpótlás leány gyermek csapatunk Hódmezővásárhely csapata ellen száll vízbe. Vasárnap utánpótlàs fiú csapataink Vácon játszák a következő mèrkőzèsüket.

Üdvözlettel: Zám Attila Ceglédi Vízilabda Szakosztály