15.1 C
Cegléd
2025. május 11. vasárnap
spot_img

Figyelem! Ezt a szatírt keresik a rendőrök!

A képen látható ismeretlen férfit keresik a rendőrök, mert a férfi a Nyugati pályaudvaron a Cegléd irányába közlekedő, indulásra váró személyvonaton szeméremsértést követett el – írja a police.hu.

Aki felismeri a férfit, bármit tud róla, hívja a rendőrséget!

A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján az ismeretlen férfi 2016. március 12-én 17 óra 45 perc és 18 óra között a Budapest VI., Nyugati pályaudvaron a Cegléd irányába közlekedő, indulásra váró személyvonaton szeméremsértést követett el. Az elkövetőről a biztonsági kamera felvételt készített.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság VI. kerületi Rendőrkapitánysága kéri, hogy aki a képen látható férfit felismeri, tartózkodási helyével vagy a bűncselekménnyel kapcsolatban információval rendelkezik, hívja a 06-1-461-8141 telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 ”Telefontanú” zöld számán, a 107, vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén, vagy írjon a 06rk@budapest.police.hu e-mail címre.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Bringázás közben akart kirabolni egy 90 éves férfit

Kétszer próbálta meg a biciklis rabló elvenni a 90...

Profi sofőr hunyt el a tragikus motorbalesetben

Országos hullámokat vet a nemrégiben nyugdíjazott ceglédi motoros tragikus...

Visszavonják az abonyi bírságokat

Majd kiesett a kezükből a hivatalos levél: váratlan fordulatot...

Fogda a sporiban

Függetlenség napja elnevezéssel drogprevenciós napon hívták fel figyelmet a...

Elismerés a Tourinform irodának

Elismerő oklevelet kapott a magyar turizmus információs rendszerében 25...