1.1 C
Cegléd
2026. január 16. péntek
spot_img

Két órán belül elfogták a rablás gyanúsítottját

A gyanúsított, K. László 33 éves csemői lakos 2016. augusztus 6-án 3 óra körül Cegléden a Múzeum utcában ököllel megütötte a sértettet, aki ettől elesett. A csemői férfi a földön fekvő áldozatát ezután többször fejbe rúgta, aki a bántalmazás következtében eszméletét vesztette. A gyanúsított ekkor elvette a sértett pénztárcáját, mobiltelefonját és elment a helyszínről.

Az adatgyűjtést követően a járőrök 2016. augusztus 6-án 4 óra 40 perckor Cegléden elfogták K. Lászlót és előállították a Ceglédi Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki, majd bűnügyi őrizetbe vették.

A nyomozóhatóság előterjesztést tett az illetékes ügyészségen előzetes letartóztatásának indítványozására. Ellene a büntetőeljárást a Ceglédi Rendőrkapitányság folytatja le.

(forrás: police.hu)

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Tragédia után biztosítói követelés

86 millió forintot követel a biztosító a kocséri kettős...

Hírek hóhelyzet idején

A napok óta tartó havas, jeges időjárás nemcsak közlekedési...

Targoncával okoztak súlyos sérüléseket

Targoncavezetőként nem tartotta be a minimális szabályokat, így súlyos...

Földi László a Fidesz–KDNP jelöltje

A Fidesz–KDNP a Budapesten tartott szombati jelöltállító kongresszusán bemutatta...

Jégcsapeltávolítás, baleset és lakástűz

Az elmúlt napokban több alkalommal is szükség volt a...