17.7 C
Cegléd
2026. április 13. hétfő
spot_img

Túl akart járni a rendőrök eszén

A Tatabányai Rendőrkapitányság egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy ceglédi lakos ellen – adta hírül a police.hu. A 44 éves tehergépkocsit vezető férfit 2016. augusztus 19-én 13 óra 50 perckor állították meg a tatabányai rendőrök. A járőrök ellenőrizték a sofőrt és a gépkocsi okmányait, közben pedig a járművet is átnézték.

A rendőrök megállapították, hogy a forgalmi engedélyben szereplő alvázszám nem egyezik a járművön található adatokkal, valamint a szélvédőn elhelyezett regisztrációs matricán is más jármű rendszáma van feltüntetve. A férfi a helyszínen elmondta, hogy a tehergépjármű műszaki engedélye lejárt, ezért a rendszámot egy hasonló típusú járműről helyezte át.

A nyomozók a járművet a hatósági jelzésekkel együtt lefoglalták. A 44 éves ceglédi férfit a Tatabányai Rendőrkapitányságra előállították és gyanúsítottként kihallgatták.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Új országgyűlési képviselő a kerületben

Új országgyűlési képviselője lesz a Cegléd központú Pest Vármegye...

Okosotthon-megoldások az egészség szolgálatában

Az elmúlt években jelentősen megnőtt az érdeklődés az okosotthon-megoldások...

Három hét alatt bíróság elé került a ceglédi rabló

Gyorsított eljárásban állította bíróság elé a Pest Vármegyei Főügyészség...

Miért imádják a gyerekek a cicás játékokat?

Az állatok iránti szeretet sok gyermek szívében mélyen gyökerezik,...

Felavatták az új rendelőintézetet

Ünnepélyes keretek között adták át a Ceglédi Toldy Ferenc...