4.4 C
Cegléd
2025. december 23. kedd
spot_img

Pech

images_2016_jozsibaA piacon jártam, kijövet a kerékpár tárolónál jó ismerősöm Ungvári Sándor állt és nézte a kerékpárját. Kérdeztem: nem tudod tán kinyitni a zárat?
– Dehogy, itt várakozom már 20 perce. – mondta Sándor. – Képzeld a hátsó kereket szoktam lezárni, de mikor kijöttem az első kerék is oda volt zárva a tároló vasához.
Mellette egy ugyanolyan bringa viszont egyáltalán nem volt lezárva: a tulajdonosa tévedésből Sándor kerékpárját zárta le. Két zár is biztosította, hogy el ne lopják Sándor kerékpárját. Még beszélgettünk egy darabig, a másik bicikli tulajdonosa még mindig nem jött meg. Nem tudom a kényszervárakozás meddig tartott, de Sándor horgász lévén gondolom higgadtan és nyugodtan kezelte e furcsa helyzetet. Ez a helyzet a sietségnek és a szórakozottságnak tudható be. Remélhetőleg békésen oldották meg.
Józsi bá’

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Mobilház égett Cegléd külterületén

December 20-án, a délelőtti órákban tűz keletkezett Cegléd külterületén,...

Ötszáz ceglédi családot keresnek fel karácsony előtt

Idén is személyesen látogat meg mintegy 500 rászoruló ceglédi...

Történelmi győzelem

Először nyert a Sopron ellen a VBW CEKK Cegléd Történelmi...

Baleset az M4-esen

Hétfő hajnalban közúti baleset történt az M4-es autóúton Cegléd...

A szobrász és a felüljáró

Csurgai Ferenc ceglédi szobrász szabadalmában foglalt technológia alapján gyártották...