13.8 C
Cegléd
2025. szeptember 19. péntek
spot_img

Meg van az első idegenbeli pont

Minden mérkőzés előtt elmondható számunkra, hogy nagyon fontos lenne a pontszerzés. Ez nem volt másképp a soproni túra előtt sem, de nem ígérkezett könnyű mérkőzés.
Sajnos ezen nem segített a 6. percben bekapott gól, ami után ugyan mérkőzésben maradtunk, de a támadásainkat helyenként jól viszonozták a hazaiak és veszélyes lehetőségeket tudtak kialakítani, de bravúrra nem volt szüksége Horváthnak. A mieink részéről Babolek volt, aki többször veszélyt okozott, hol egy lövéssel, hol egy veszélyes szabadrúgással.
A második félidőben egyre többet tudtuk birtokolni a labdát, percekre fölé tudtunk nőni ellenfelünknek, amit a hazai közönség szórványos füttyel és bekiabálással viszonzott. A második játékrészben Horváthnak mindössze egyszer kellett nagyot védeni, de akkor szerencsére meg is tette, nekünk pedig nem volt annyi és akkora lehetőségünk mint az első félidőben, de egy a védők mögé beívelt labdát végül Szkunc nagyszerűen vágott a kapuba, amivel egyenlíteni tudtunk.
Az utolsó percekben a Sopron megpróbált kiegyenlíteni, de nem tudott veszélyeztetni, így egy ponttal a zsebében indulhatott haza a csapat a hűség városából.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Az online vásárlás előnyei

A híroldalak időről időre foglalkoznak azzal a kérdéskörrel, hogy...

A mio inozitol hatékonyan támogathatja a testi-lelki egyensúlyt

    A mindennapokban gyakran találkozunk olyan hírekkel, melyek gazdasági változásokról,...

Törteli utcatáblák közadakozásból

A Ceglédhez közeli Törtelen járóknak feltűnhetett a közelmúltban, hogy...

Ceglédi lovas lányok országos sikere Simonpusztán

Augusztus végén (2025.08.30–31.) rendezték meg a Magyar Lovassport Szövetség...

Rongálás a Vörösmarty játszótéren

Ifj. Károly Ferenc önkormányzati képviselő számolt be közösségi oldalán...