8.3 C
Cegléd
2026. március 16. hétfő
spot_img

Felhívás!

A Ceglédi Sporttörténeti Bizottság felhívja az egykori tájfutó sportolók figyelmét, hogy a sportágban eltöltött éveik emlékeit osszák meg a sportmúzeum 25. évfordulójára tervezett kiállítás anyagának összeállításához.

A korábbi közös élmények tárgyi eszközei között várjuk személyes díjaik, emléktárgyaik (érmek, serlegek, oklevelek, fényképek, stb.) rendelkezésünkre bocsájtását. Ezeket az időszaki kiállítás után vissza szolgáltatjuk, vagy örökbe fogadjuk.

A 2017. évre esedékes jubileumi rendezvényre természetesen az érintett sportbarátokat meghívjuk majd. A fentiekről bővebben tájékoztatást kapni és egyeztetni a sportági referenssel (Kovács László, 06/70/9434999) és a sportmúzeum vezetőjével (Magyar László, 06/30/214-0883) lehet.

Minden segíteni szándékozó jelentkezését köszönettel vesszük.

 

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kamerát talált egy lány a női mosdóban

Az M4-es autóút egyik pihenőjének női mosdójában elhelyezett rejtett...

Két aranyérem és EB-részvétel

Hétvégén második alkalommal rendezték meg az U15-ös korosztály válogatóversenyét...

Hálózatöblítési munkálatok Cegléden

ÉRTESÍTÉS – Hálózatöblítési munkálatok Cegléden Tájékoztatjuk tisztelt felhasználóinkat, hogy Cegléd...

Dr. Süveges Gyula emlékére

dr. Süveges Gyula szülész-nőgyógyász főorvos úr emlékére 1937-2026 Hát, elment Ő...

Fóliába tekert nyársapáti plakátok

Országos visszhangot váltott ki az a nyársapáti politikai akció,...