6.1 C
Cegléd
2026. március 31. kedd
spot_img

MÁV-baleset: megindult a vonatforgalom Ceglédnél

Újraindult a vonatforgalom Cegléd és Ceglédbercel között a tegnap koccanás után.

A hatósági helyszínelés után újraindult a vonatforgalom Cegléd és Ceglédbercel között keddre virradó éjjel, ahol korábban két szerelvény összekoccant – olvasható a Mávinform reggeli bejegyzésében.

Várhatóan hajnalban már menetrendszerűen indulhat újra a vonatközlekedés a Budapest-Cegléd-Debrecen-Nyíregyháza, a Budapest-Cegléd-Szeged, illetve valamennyi csatlakozó vasútvonalon.

A két említett állomás között hétfő este két szerelvény koccant össze. Egy Ceglédre tartó személyvonat mozdonya meghibásodott, a mögötte közlekedő Rétköz InterCity az üzemképtelen vonatot megpróbálta betolni Ceglédre. A személyvonat ismeretlen ok miatt befékezett, és a mögötte haladó InterCity alacsony sebességgel ráütközött. Az eset következtében a vasúttársaság információi szerint a személyvonaton kettő jegyvizsgáló súlyosan, míg az InterCityn három utas könnyebben megsérült.

MTI

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kézilabda hírek

A férfi kézilabda NB I/B 22. fordulójában fontos rangadót...

Helyismereti vetélkedő a Várkonyiban

Hagyományaihoz híven idén is megrendezte helyismereti vetélkedőjét a Városvédő...

Palackokért törték fel az autókat a ceglédi állomásnál

A Metropol számolt be arról az esetről, amely több...

Megtelt a Kossuth Szálló

Ismét nagy érdeklődés mellett rendezték meg a „Miért hagytuk,...

Hogyan válaszd ki a megfelelő motorolajat az autódhoz?

Az autód motorjának megfelelő olaj kiválasztása nem mindig egyszerű,...