28.3 C
Cegléd
2026. július 13. hétfő
spot_img

Súlyos baleset a 4-es főúton Albertirsánál

Két személygépkocsi és egy kamion ütközött össze csütörtök délelőtt a 4-es főút 55-ös kilométerénél, Albertirsa közelében. Az ütközés következtében az egyik személyautó sofőrje a roncsba szorult, a kamion pedig az út szélére sodródott.

A ceglédi hivatásos tűzoltók a roncsba szorult személyt feszítővágó segítségével szabadították ki, majd adták át a mentőszolgálat szakembereinek. A kimentett ember súlyos sérüléseket szenvedett, érte mentőhelikopter érkezett. A balesetben a kamion sofőrje is könnyebben megsérült, őt is kórházba szállították.

Ettől a baleset helyszínétől egy kilométerre újabb ütközés történt. Az 56-os kilométerszelvénynél két személyautó ütközött össze. Itt beszorult sérült nem volt, azonban egy személy itt is súlyos sérüléseket szenvedett, a helyszíni ellátást követően a mentők kórházba szállították. A műszaki mentés ideje alatt a rendőrség az érintett útszakaszt lezárta, a forgalmat elterelte.

Fotó: PMKI Cegléd HTP

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kutyák és paraziták: tudományos tények és az internetes mítoszok

Manapság szinte minden gazdi igyekszik mindent megtenni a kedvence...

A tökéletes kerti grillparti rejtelmei

A kerti grillezés élménye sokak számára a nyár egyik...

Megújult a lajosmizsei Pusztatemplom

Átadták a Lajosmizse határában található Pusztatemplom felújított romemlékét, amely...

Hőhullám nem rajtolhattak el

Hónapokig készültek, mégsem  – ceglédi és ceglédberceli sportolót is...

Szuperinfó Pingpong Tábor 2026

Idén is megszervezték a Szuperinfó Pingpong Tábort, amely a...