25 C
Cegléd
2026. július 20. hétfő
spot_img

Abonyban fogták el a javítóintézetből szökött 17 éves fiatalt

A 17 éves fiú javítóintézeti nevelés alól szökött és ez idő alatt újabb bűncselekményt is elkövetett. A szolnoki rendőrök elfogták a körözött fiatalt.
Bejelentés érkezett a rendőrségre, miszerint 2019. január 28-án 17 óra előtt Szolnok egyik utcáján egy ismeretlen fiatal egy gyalogosan közlekedő nő válláról lekapta a táskáját és elfutott a helyszínről. A szolnoki rendőrök azonnal megkezdték az elkövető felkutatását és a beszerzett adatok és információk alapján rövid időn belül azonosították a támadót. A rendőröknek nem volt ismeretlen a bűncselekményt elkövető fiatalkorú, hiszen több hatóság is kereste már.
A 17 éves fiú még 2018. október 28-án szökött meg javítóintézeti nevelése alól és azóta bujkált a hatóságok elől. A szolnoki nyomozók a „Tisza” Mélységi Ellenőrzési és Közterületi Támogató Osztály munkatársainak segítségével Abonyban fogták el a körözött fiatalt. A Szolnoki Rendőrkapitányságon lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként kihallgatták, majd az illetékes javítóintézetbe visszaszállították. Az ellopott tárgyak nagy részét a nyomozók megtalálták és lefoglalták – közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőrfőkapitányság.
Forrás: abony.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A nyári hőség kihívásai és az elektromos kerékpárok előnyei

A forró nyári hónapokban a kerékpározás kihívást jelenthet a...

Villanypásztor szabályozás és jogi keretek

Villanypásztor telepítésekor elengedhetetlen, hogy tisztában legyél a vonatkozó szabályozásokkal...

Innovatív kőburkolatok a XXI. században

  Az építőipar mindig is meghatározó szerepet játszott a városképek...

Mikor érdemes a kölestésztát választani a konyhában?

A tészta az egyik legnépszerűbb alapanyag a konyhában, hiszen...

Kutyák és paraziták: tudományos tények és az internetes mítoszok

Manapság szinte minden gazdi igyekszik mindent megtenni a kedvence...