5.4 C
Cegléd
2025. október 21. kedd
spot_img

Közösségépítés az Ipartestületben

Nyárindító, csapatépítő rendezvényeket tartottak és terveznek tartani a Ceglédi Ipartestületnél, amelyekre kicsiktől a nagyokig mindenkit szeretettel vártak.

„A tavalyi év sikerére való tekintettel ismét csatlakoztunk a városi Nyitott Pince Napok elnevezésű rendezvényhez. Kiss Attila – a Tápió-Vin borásza – színvonalas borbemutatója mellett a finom falatok és a jó nótaszó is elmarathatatlanul a nap részét képezte. Köszönet érte Kiss Attila Andornak és Hernádi Péternek. A VI. Nagykőrösi Möggyfesztiválról nagy örömünkre megint éremmel térhettünk haza. „Möggyotka” nevű italunk újfent sikert aratott a zsűritagok körében.

Elindult a nyári szünet, az iskolák bezártak, így nemsokára újra gyermekzsivaj tölti be az Ipartestületi Székház épületét. A jól megszokott módon ebben az évben is teljes létszámmal veszi kezdetét július közepén a Vidám Lurkók Tábora. Természetesen a kihagyhatatlan Batyus-bál közönsége a nyári hónapokban is „koptatja” a díszterem parkettáját.” – számoltak be a szervezők.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Cegléden járt Bunyós Pityu

A mulatós zenés és korábbi ökölvívó Cegléden járt, amiról...

Ruttner György és barátai est

Október 16-án ismét megtelt a ceglédi Kossuth Szálló díszterme,...

Egri Méhészek Cegléden

Ceglédre látogatott az Egri Méhész Egyesület mintegy 50 fős...

Nagykőrösi pipa Zacher doktornak

Különleges ajándékot - a nagykőrösi Szabó-pipagyár egyedi termékét -...

Kutyás futó sikerek

Bravúros hétvégét tudhatnak maguk mögött az Alfa Ceglédi Kutyás...