8.3 C
Cegléd
2025. december 5. péntek
spot_img

Kampánykezdet

A Czigle Egyesület szombat reggel megkezdte az őszi helyi választási kampányát. Reggel az Ipartestület székházában írták alá az ellenzéki összefogás polgármesterjelöltje dr. Csáky András ajánlóívét, majd a 3. választókörzet részét képező Szűcstelep pihenőparkját tették rendbe.

A nem várt számban jelentek meg állampolgárok a felhívásra, így már csak néhány tucat hiányzik az induláshoz szükséges ajánlásokból – erről dr. Csáky András tájékoztatta a választókat a facebookon.

A Czigle Egyesület képviselőjelöltjei ezután a Szűcstelepen a pihenőparkban vágták a növényzetet, gereblyéztek László Ágnes képviselőjelölt vezetésével. Mint a helyszínen készült élő videóban elmondták: bár a területet egy civil szervezet fogadta örökbe és nem tartotta rendben, a helyi képviselő Hörömpő Annamária és az önkormányzat felelőssége, hogy egy közösségi terület élhető legyen.

FOTÓK az eseményről Kisfaludy Istvántól itt…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Lebukott a tiltott pókerklub

Vádat emelt egy férfival szemben a Ceglédi Járási Ügyészség,...

Takarékosság vagy „kufárkodás”?

A felelős gazdálkodás valódi tétje A novemberi ülésen végre arról...

Válogatás hat évtized terméséből

Koltói Ádám: Betűvetéseim Nem könnyű olvasnivalót adott kezünkbe a Szerző....

Állatkínzás Abonyban

Lábainál fogva csapkodott egy kóbor kutyát villanyoszlopnak egy férfi...

Kettlebell Világbajnokság Cegléden

November 28-30 között Cegléden megrendezésre került a 3 napos...