-5 C
Cegléd
2025. december 27. szombat
spot_img

Véradás Nagykőrösön

A Pest Megyei Vöröskereszt 4. sz.Területi Szervezete véradást szervez 2020. május 20-án  (szerda) 9-14 óra között.

Arany János Kulturális Központban, Szabadság tér 7. alatt.

A véradások a vészhelyzet ideje alatt, a korábban megszokott módszerrel, a biztonsági előírások maximális betartásával zajlanak!

A járvány ideje alatt is nagy szükség van a vérkészítményekre, elsősorban a sürgősségi ellátáshoz (különösen a gyermekgyógyászat, a szülészet, a szívsebészet, az onkológia, a hematológia, a transzplantáció területén).

A véradás helyszínére, érintés nélküli testhőmérséklet mérés, kézfertőtlenítés után, maszkban lehet belépni (szükség esetén biztosítanak maszkot). A véradáson nem történik koronavírus szűrés, ezzel a szándékkal senki ne jelentkezzen véradásra!

Ne jelentkezzen véradásra aki, az utóbbi 1 hónapban külföldön járt, akinél kimutatták a koronavírust,  és olyan beteggel érintkezett, akinél kimutatták a koronavírust.

Aki vért ad, életet ad! Egy véradással 3 beteg embernek segíthet! Jöjjön és csatlakozzon a véradók táborához!

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kábítószer-kereskedelem miatt körözik Hup Teodórát

Elfogatóparancs alapján körözi a rendőrség Hup Teodórát kábítószer-kereskedelem bűncselekményének...

Egyedi ajándékok anyukáknak

Személyre szabható ajándékokkal új színt vihetsz az ajándékozási szokásokba....

Így hozd ki a legtöbbet az újévi fogadalmakból

  Az évkezdet mindig alkalmat biztosít arra, hogy új szokásokat...

Ideális kerítésanyagok otthonod védelmére

    A kerítés az otthonod egyik alapvető eleme, hiszen nemcsak...

Mobilház égett Cegléd külterületén

December 20-án, a délelőtti órákban tűz keletkezett Cegléd külterületén,...