26.6 C
Cegléd
2026. augusztus 14. péntek
spot_img

Korábbi görög szövetségi kapitány a CEKK élén

Idő előtt véget ért az előző szezon, de nem áll meg a kosárlabda élet, és a csapatok már tervezik a következő bajnoki évet. Így van ez nálunk is, ahol többek között a kispadra is meg kellett találni a megfelelő szakembert, miután Gabriel Carrasco szerződése lejárt és a kontraktus nem került meghosszabbításra.
Több jelölt is volt a vezetőedzői posztra, végül a korábbi görög szövetségi kapitány Kostas Keramidas lett a befutó. Az 55 éves szakember vezetésével 2017-ben EB elődöntőt játszott a görög női válogatott, akikkel így a VB-re is kvalifikáltak.
Mivel görög válogatott játékosunk Katerina Sotiriou marad Cegléden, így új szakvezetőnk korábbi játékosával is együtt dolgozhat majd.
Bízunk benne, hogy a férfi és női csapatok mellett egyaránt tapasztalatokat szerzett szakvezetővel sikeres szezonja lesz majd csapatunknak.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Modern mosogatótálcák előnyei a konyhában

A konyha az otthonunk központi helyszíne, ahol a mindennapos...

A napi kontaktlencse túrázáshoz is praktikus választás lehet

A túrázások vagy hosszabb kirándulások során különösen fontos, hogy...

Miért válasszunk lisztkukacot vagy gyászbogárlárvát a terrárium lakóinak?

A terrarisztika híveinek gyakran felmerül a kérdés, hogy melyik...

Beltéri növénydekoráció: a modern zöld „falfestmények”

Beltéri növénydekorációk esetében már nemcsak a klasszikus kaspós növényekre...

Mikroszkopikus precizitás az Arkansas kövekkel

A fogászati iparban egyre nő az igény a kiváló...