20 C
Cegléd
2026. április 17. péntek
spot_img

Raklaphamisítókat értek tetten Cegléden

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) és a MÁV-REC Railway Engineering Corporation Kft. faipari divíziója raklaphamisítókat fogtak el. A vizsgálat során a besütővasat is megtalálták.

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) értesítette a MÁV-REC Railway Engineering Corporation Kft. faipari divízióját arról, hogy – feltehetőleg – illegális tevékenység, raklaphamisítás zajlik Cegléd közelében.

A jelzésre a faipari divízió két munkatársa azonnal a helyszínre érkezett, ahol bevizsgálta a vitatott tételeket. A körültekintő és szakszerű vizsgálat után a két szervezet képviselői megállapították a hamisítás tényét. Az ellenőrzés során a besütővasat is megtalálták a szakemberek, melyet a hamisító megpróbált elrejteni a NAV munkatársai elől.

Független ellenőrző szervezetként a MÁV-REC szakapparátusa tovább folytatja, és folyamatosan vizsgálja a raklapgyártók és -javítók által kibocsátott termékeket, valamint a rakodólap gyártás és javítás feltételeinek meglétét.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A hatékony roll-up bannerek titka

A roll-up bannerek mára az egyik legkedveltebb eszközök közé...

Hogyan segíthetik a pénzügyi lehetőségek vállalkozását?

A vállalkozások világa folyamatosan átalakul, és a fejlődési lehetőségek...

Több látogató a weboldaladra? Itt az ideje a SEO-nak!

És nem vagy egyedül azzal az érzéssel, hogy mindent...

Lőszereket gyártott és árult egy ceglédi férfi

Illegálisan gyártott és árult lőszereket egy ceglédi férfi, aki...

Szemét gyulladt ki Abonyban

A lakosok a szemetelést és a hatóságok felelősségét vitatják Pető...