22.7 C
Cegléd
2025. november 2. vasárnap
spot_img

Otthonában fogták el a betörőt

A nagykőrösi rendőrök elszámoltatták azt a 18 éves férfit, aki a gyanú szerint több ingatlanba tört be, amit értékesnek látott vitte is.

A 18 éves férfi Nagykőrösön űzte a bűnös tevékenységet. A nyomozás adatai szerint több, 2021 szeptemberében és októberében elkövetett lopással gyanúsítható. Betört lakott és lakatlan ingatlanokba, amit értékesnek ítélt – hegesztő trafó, hosszabbító, steklámpa, sarokcsiszoló, dekopírfűrész, rézkábel – válogatás nélkül ellopta. Volt ahol sikerrel járt, akadt, ahol megzavarták és a már összekészített értékeket maga mögött hagyva menekült el a helyszínről.

A rendőrök összefésülték a rendelkezésükre álló információkat, azonosították, majd 2021. november 3-án reggel otthonában elfogták, előállították és kihallgatták R. Lászlót, aki csak részben ismerte el a bűncselekmények elkövetését.

A rendőrök a férfi zsákmányainak egy részét megtalálták, és lefoglalták. Az azóta letartóztatott R. Lászlóval szemben lopás vétsége, lopás bűntett kísérlet, valamint lopás bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytatja le a további eljárást a Nagykőrösi Rendőrkapitányság.

Police.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Szeleczki Szabina U23-as Európa-bajnok

Szeleczki Szabina U23-as Európa-bajnok lett a Chisinauban megrendezett U23-as...

Esküvői nyílt nappal debütál a Páva Kúria Rendezvényház

A Páva Kúria Cegléd egyik legkülönlegesebb és legújabb rendezvényhelyszíne...

A csóknál nem a technika a lényeg, hanem az érzések

A randizás egyik legizgalmasabb része mindig az, amikor elérkezik...

Céginformációs oldalak: melyik a megbízható forrás?

A mai üzleti világban a megfelelő információ megszerzése kulcsfontosságú...

Te is mindig fáradtan ébredsz?

Gondoltál már arra, hogy nem az alvás mennyisége a...