1.7 C
Cegléd
2025. november 22. szombat
spot_img

Fantasztikus győzelem a Fővárosban!

Első párban merész húzással két jó formában lévő játékossal kezdett a Restart CVSE. Rimóczi (647fa) álomszerű játékával közel pályacsúcsot ütött és szerezte meg biztosan a pontot, míg párja Hűvös (593fa) keményen megszorongatta ellenfelét és nagyon szép eredményt ért el, de nem sikerült pontot rabolnia. 1:1 és 80 fa előny a Vasutas javára!

Középen Csiszárnak (527fa) nem sikerült felvenni a ritmust ellenfelével és kikapott, de Zsiros (576fa) folytatta múltheti remek formáját és biztosan begyűjtötte a második csapatpontot is. 2:2 és marad még 65 fa előnye a ceglédi gárdának!
A befejező sornak szereznie kellett még legalább egy csapatpontot és megtartani az eddig megszerzett előnyt, amit Vargának (603fa) gyönyörű játékkal sikerült is bezsebelni, de Sápi (570fa) is tartotta ellenfelét, igaz pontot nem sikerült szereznie, de a megszerzett előny megmaradt. Ezzel a ceglédi csapat meglepetést okozva győzőtt 5:3 arányban!!! 
Az ifiknek ezen a napon nem sikerült eredményesen játszani és 4:0 arányban vereséget szenvedett.
Következő fordulót 2012.02.18-án 10 órakor hazai pályán játsza a Vasutas a Bélapátfalva csapata ellen.
 
Eredmények: Fővárosi Vízművek S.K. : Restart Ceglédi VSE 3:5 (3435:3516)
Pontszerzők: Rimóczi Zoltán 647 fa ; Varga István 603 fa ; Zsiros Gyula 576 fa
Ifjúságiak: Fővárosi Vízművek S.K. : Restrat Ceglédi VSE 4:0 (1028:996)

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Digitális marketing stratégiák az egészségügyben

Manapság aligha lehet alábecsülni a digitális marketing fontosságát, különösen...

Tartós homlokzati megoldások építkezéshez és felújításhoz

Az épületek külső felületének kialakítása hosszú évekre meghatározza egy...

Mennyi ideig bírja egy elektromos autó akkumulátora?

Az elektromos autók akkumulátorai sok járműtulajdonos figyelmét lekötik, mivel...

Hárommilliárdos állami forrásból fejlesztik a ceglédi kórházat is

A kormány több mint hárommilliárd forintot biztosít hazai egészségügyi...

Tápiómente tehetsége

Pesti Péter Barnabás a Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium 11.d...