7.3 C
Cegléd
2026. március 12. csütörtök
spot_img

Gyakoriak kerékpár-lopások

Az elmúlt hétről 2 bíróság elé állításról is beszámolhatunk, az egyik esetben egy élelmiszerboltból történő lopás esetében, itt megrovásban részesült az elkövető, a másik esetben, pedig besurranásos lopás kísérlete miatt az elkövetést követő második napon a bíróság 7 hó fegyházra ítélte az elkövetőt, 2 évre felfüggesztve. 

Közlekedési Hírek 
Közlekedés területén 3 személyi sérüléssel járó baleset történt, melyek mind Ceglédhez köthetők. Az első esetben a Széchényi út és a Jászberényi út kereszteződésében 3 gépjármű ütközött az elsőbbség meg nem adása miatt.
A második esetben a kerékpáros, feltehetően szeszes-italtól befolyásolt állapotban közlekedett az úttesten, és kikerülése közben egy gépjármű bal elejével ütközött. A harmadik esetben motorkerépáros ütközött személygépjárművel, mivel előzése során nem vette figyelembe a szgjmű kanyarodási szándékát.
A kerékpárosok illetve motorkerékpárosok legyenek körültekintőbbek, figyelmesebbek.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Fóliába tekert nyársapáti plakátok

Országos visszhangot váltott ki az a nyársapáti politikai akció,...

Újabb részletek a ceglédberceli emberölési ügyben

Újabb információk láttak napvilágot a közelmúltban feltárt, több mint...

Két óra alatt elfogták a fogolyszökőt

Gyorsított eljárásban állítja bíróság elé a Ceglédi Járási Ügyészség...

Országos diákolimpiai bajnoki cím Kiskunfélegyházáról

Március 6–8. között rendezték meg a Országos Asztalitenisz Diákolimpia...

Ceglédiek itthon és nemzetközi porondon

A hétvégén a ceglédi Gál József Sportcsarnok adott otthont...