18.8 C
Cegléd
2025. szeptember 15. hétfő
spot_img

Sűrű volt a hét

 
Közlekedési Hírek 
Közlekedés területén is hasonló a helyzet az elmúlt hét vonatkozásában, sajnos igen sok személyi sérüléssel járó baleset történt.
Az esetek többségében az elsőbbség meg nem adása okozta a balesetet. Ezen kívül egy esetben a nem megfelelő út és látási viszonyoknak való vezetés, amely során egy személygépjármű az árokba hajtott és felborult.
Figyelmetlenség okozta továbbá az a balesetet, amikor is a személygépjármű autóbusz előzésébe kezdett, de nem vette észre, hogy annak előzését már egy másik gépjármű is megkezdte és visszarántva a kormányt az autóbusz hátuljának ütközött.
Bár a legtöbb esetben könnyű sérülések keletkeztek, mégis nagyon fontos odafigyelni egymásra, körültekintően közlekedni, a további akár súlyosabb következmények elkerülése végett.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Ceglédi lovas lányok országos sikere Simonpusztán

Augusztus végén (2025.08.30–31.) rendezték meg a Magyar Lovassport Szövetség...

Rongálás a Vörösmarty játszótéren

Ifj. Károly Ferenc önkormányzati képviselő számolt be közösségi oldalán...

Letartóztatták a ceglédi piaci betörőt

2025.szeptember 9-én hajnalban a ceglédi rendőrök gyorsan elfogták azt...

Tájékoztatás Cegléd város vízhálózatának karbantartásáról

Tájékoztatás Cegléd város vízhálózatának karbantartásáról Ezúton tájékoztatjuk Tisztelt lakosságot, hogy...

Az UV fény szerepe a modern szempillaépítésben

Az utóbbi időben a szépségipar nagy változásokon ment keresztül,...