18.8 C
Cegléd
2025. április 21. hétfő
spot_img

A megyében a harmadik legjobb

A HVG 2013 decemberi különszámában megjelent „A 100 legjobb gimnázium és szakközépiskola” országos rangsorában a Ceglédi Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola a szakközépiskolák között a 14. helyet foglalja el! 

Pest megyében a harmadik legjobbak vagyunk! Csak a Boronkay Műszaki Szakközépiskola, Gimnázium és Kollégium, valamint a Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakközépiskola előz meg minket!

A rangsor a 2012-es kompetenciamérés (magyar, matek), a 2012-es érettségi eredmények (magyar, matek, töri, idegen nyelv, előrehozottak is), a 2011/2012-es szakmai tanulmányi versenyen döntőbe jutott tanulók száma és a 2012-es felsőoktatási felvételi eljárásban a legjobb 30 karra bejutó diákok száma alapján készült.

Célunk, hogy az elmúlt évekhez hasonlóan a jövőben is meg tudjuk őrizni ezt az előkelő helyet. Egyben betölthessük azt a kiemelkedő szerepet, amelyet Dél-Pest megyében kivívtunk magunknak!

Imréné Lukácsi Ildikó igazgató

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Beépíthető hulladéktárolók a szemét diszkrét kezelésére

A lakásban kiemelt jelentőséggel bíró hely a konyha, hiszen...

Sikeres tavaszi szezonkezdet a Ceglédi VSE fitkideseinél

A Ceglédi VSE fitkidesei a tavaszi versenyszezont a III....

Ceglédi győzelem Veszprémben

Az elmúlt hetek ceglédi vereségei miatt rangadóvá avanzsált mérkőzésre...

Olajozd be magad tavaszra!

A hideg, mozgásszegény hónapok után sokan érzik úgy, hogy...

Bántalmazott macska a futókörnél

Van, amikor egy kellemesnek ígérkező délutáni séta nem megnyugvást,...