Cegléd Város Önkormányzata ezúton tájékoztatja Cegléd Város Lakosságát, hogy az „ÖKOVÍZ” Nonprofit Kft. közreműködésével – a lomtalanítási időszak befejeztével – egyszeri, ingyenes komposztálható zöldhulladék gyűjtést szervez 2014. november 15-én. A gyűjtés rendje: A kihelyezett komposztálható hulladékok gyűjtése egyszeri alkalommal történik a következő napon: 2014. november 15. (szombat)
A gyűjtés módja: Az ingatlanhasználóknak – a keletkezett zöld, lomb hulladékot és egyéb lágyszárú növényeket lehetőség szerint áttetsző zsákban, illetve az ágnyesedéket max. 70 cm hosszú kötegekben összekötve, a zsák mellé kell kihelyezniük az ingatlanuk elé, a közterületet nem szennyező módon a gyűjtés napján.
Tájékoztatjuk a Tisztelt ceglédi Lakosságot, hogy a komposztálható hulladékokat a gyűjtés napján (szombaton) reggel 7:00 óráig helyezzék ki ingatlanuk elé, mivel a hulladékgyűjtő gépjármű elhaladása után kihelyezett zöldhulladékot az „ÖKOVÍZ” Nonprofit Kft -nek már nem áll módjában elszállítani! A zöldhulladék gyűjtés sikeres lebonyolítása érdekében kérjük a Tisztelt ceglédi Lakosságot a fentiek betartására!
Együttműködésüket köszönjük! Cegléd Város Önkormányzata – „ÖKOVÍZ” Nonprofit Kft.