Szuperinfo-CVSE I.- Jászkun Volán Szolnok I. 12:6

Győztek:Biedermann Dániel 3,Molnár Gergely 3, Bogádi Imre 2,Szelei Szabolcs 2
Illetve a Biedermann-Molnár és a Bogádi-Szelei párosok

NB II.

Szuperinfo-CVSE II. – Békési TE II.  6:12

Győztek: Bozsó Norbert 2,Koroknay Tamás 2,Péter Aladár

Ugyanaz az eredmény született a második csapatnál mint az elsőnél, csak sajnos ellenkező előjellel.Erről most legkevésbé a játékosok tehettek, hiszen a csapat legjobbja az első együttesnél szerepelt a fent  említett okok miatt.
Ráadásul Ócsai Máté is egyéni ranglista versenyen szerepelt így várható lehetett a vereség. Ennek ellenére színvonalas mérkőzéseket játszottak a játékosaink és kis szerencsével szorosabb is lehetett volna a vége.

Újonc és Serdülő Ranglista Verseny Szekszárd 26-27.

Legjobb 16 közé került Kecskeméti Cintia

A legkisebbek közül négyes csoportok után mindenki feljutott főtáblára.Itt sajnos két ceglédit sorsoltak össze és nagy csatában Hörömpő Ferenc legyőzte Fenyvesi Attilát.
Tótin Kristóf nehéz ellenfeleket győzött le már a csoportmeccsek során is és a főtáblán is két 3:2-es győzelmet aratott és jutott a legjobb 8-ba 10 évesen.
Az összevont korcsoportban csak a csoportelsők juthattak fel a 32-es főtáblára.
Sajnos ez most a selejtezőt játszó ceglédiknek nem sikerült.
Ócsai Máté magabiztosan menetelt egészen a döntőig ahol serdülő válogatott Both Olivér állta útját.
Máté ranglista versenyen az összevont korcsoportban először játszhatott döntőt ami óriási teljesítmény!

Kecskeméti Cintia főtáblán nyert egy meccset majd szoros szettekben ugyan de 3:0-ra kikapott.

09.27 Vasárnap

Serdülő leány(68)

A csoportmérkőzésen remekül játszó és jó játékost legyőző Cintia, a bejátszásért folytatott mérkőzésen “elizgulta” és gyengébb ellenfelétől kikapott.

Serdülő fiú(80 ind.)

legjobb 8 közé került Ócsai Máté.

A vasárnap nem indult szerencsésen hiszen Máté gyomorpanaszokkal küzdött pedig az első kiemelt Juhász Patrik hiányzása megnyitotta az utat a felső ágon a főtáblán.
A játékán nem látszott a gyengélkedése simán győzött  egészen a nyolc közé jutásért.
Hatalmas mérkőzést játszott Hőgye Gáborral aki már 3:1 re is vezetett de Máté kiegyenlített és minimális különbséggel döntő játszma 11:9-re maradt alul jóval idősebb ellenfelével szemben.
Kis híján sikerült a bravúr: érem a nagyobbak között.