5.2 C
2024. április 19. péntek

Nem tudták megőrizni veretlenségüket

NB I. 10.03

A tavaly még extra ligát játszó hazai csapat esélyesként lépett pályára.Sajnos az első két játékosát nem sikerült “elkapni”. Akkor lett volna esélyünk ha ez legalább két játékosunknak összejön.Így a papírforma érvényesült.

Kiskunfélegyházi ASE I. –  Szuperinfó-CVSE I.  12:6

Győztek:Molnár Gergely 2,Bogádi Imre 2,Biedermann Dániel 1,Both Levente 1

NB II. 10.04.

Mezőtúri ASE I.- Szuperinfó-CVSE II. 11:7

Győztek:Bozsó Norbert 2,Szelei Szabolcs 2,Szalkai Attila ,Koroknay-Szelei páros

Váratlan vereséget szenvedett a második csapat. A nem túl “acélos” Mezőtúr nem az extra klasszis játékának hanem a mieink gyenge formájának köszönhette győzelmét.Egyedül a megyei csapatból Ócsai Máté helyére beszálló Szalkai Attila dicsérhető aki majdnem hármat nyert.
A terem látási feltételei korántsem voltak ideálisak a játékosok elmondása szerint amihez a hazaiak jobban hozzá voltak szokva.

NB I. 10.11.

Szuperinfó-CVSE I.- Nyírbátori ASE  13:5

Molnár Gergely 3,Biedermann Dániel 3,Both Levente 3,Bogádi Imre 2 illetve a Molnár-Biedermann és a Bogádi- Both párosok.

A Ceglédi csapat volt az esélyes de biztosra most sem mehettünk. A két páros sima győzelme megadta a jó alaphangot a mérkőzésnek. Az elején ha szorosan is de tartottuk előnyünket az első kör után 4:2 volt ide.Sorsdöntőnek bizonyult Both Levente legyőzte az ellenfél legjobbját Sallai Zoltánt és innentől simává vált a meccs.Molnár Gergely járt a legközelebb a négy győzelemhez az első mérkőzésen döntő játszma 10:12-re kapott ki védekező ellenfelétől, ettől kezdve viszont folyamatosan javult játéka és hátrányból is fordítani tudott.
Összesen hét döntő játszma volt abból ötöt sikerült megnyerni,ennek is köszönhet ő a hazai siker.