8.2 C
Cegléd
2025. október 27. hétfő
spot_img

50 éves iskolai találkozó

A Táncsics Mihály általános iskolában 1966-ban végzett VIII/B osztály a hétvégén tartotta az 50 éves találkozóját. Az iskola jelenlegi igazgatója biztosította az iskola éttermét a találkozó megrendezésére, amiért köszönettel tartozunk az öreg diákok részéről.
A találkozón jó egészségben megjelent egykori osztályfőnökünk is, Andráskó Péterné. A szervezést Kaszaláné Paszterkó Éva kezdeményezte és többen segítettünk neki.
Az étel és ital biztosítását teljes egészében magára vállalta Máténé Détári Teréz osztálytársunk mindannyiunk elismerésére. A volt osztályból (33fő) 17 fő volt jelen, sajnos 9 társunkkal már nem találkozhattunk. A délelőtti óráktól estig tartó találkozón – 50 év után – volt mit megbeszélni és újra megismerni a volt iskolatársakat, elbeszélgetni családról, gyerekekről és unokákról. A jövőben két évente találkozunk!
Utassyné Kecskés Éva öregdiák

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Te is mindig fáradtan ébredsz?

Gondoltál már arra, hogy nem az alvás mennyisége a...

Hogyan biztosíthatjuk szivattyúrendszereink hosszú távú hatékonyságát?

Gondolt már arra, milyen költséges lehet, ha egy medence...

Hőlégballonozás: a céges rendezvények új dimenziója

Sok vállalat számára kihívást jelent olyan programokat találni, amik...

Megszületett Ungvári Miklós és Demeter Dóra gyermeke

Örömteli hírt osztott meg vasárnap Ungvári Miklós olimpiai ezüstérmes...

A Lifemed várólista nélküli, új és megújuló szolgáltatásai

Pacemaker ambulancia Szakrendelésünk a pacemakerrel és ICD-vel élők számára nyújt...