6.7 C
Cegléd
2025. december 20. szombat
spot_img

Ceglédi lány az ország 10 Szupermodellje között!

[vc_gallery type=”image_grid” images=”59294,59297,59293,59298,59299,59295,59296″]

A lapozható képtár megtekintéséhez kattintson a kis képre!

A ceglédi születésű Fehérvári Dóra is bejutott a Supermodel of The Year 2016 modellverseny döntőjébe azaz a TOP10-be.
A versenyt december 9-én rendezték meg a Deák Palotában Budapesten.

A modellverseny több fordulóból állt először 800 lányból választottak 20 modellt majd pedig a TOP10 döntőst.  A lányok egy felkészítő táborban is részt vettek ahol különböző fotózásokon vettek részt pl: extrém vízalatti fotózás  valamint kifutójárásukat mutathatták be és készültek a döntőre az Aquaworld Resort hotelben.

A döntőn több ismert magyar divattervező kollekcióját mutatták be a modellek ahol a divatmédia és több neves modellügynökség is jelen volt.

A ceglédi lány, Fehérvári Dóra különdíjat kapott egy ékszercégtől, valamint több divattervezőtől is felkéréseket a jövőre nézve és nagyon örül az elért TOP10-es eredménynek is.

A jövő évben pedig több szépségversenyre is készül majd úgyhogy biztosan fogunk még a ceglédi modellről hallani és céljaihoz mi is sok sikert kívánunk!

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A ceglédi focipálya ügye lezárva

Hosszú jogi folyamat végére tett pontot az Alkotmánybíróság annak...

Kamionnak ütközött egy autó

Kamion és személyautó ütközött össze az M4-es autópálya Szolnok...

Betörések az állomás környékén

A Ceglédi Civil Összefogás facebook fórumon tették közzé, hogy...

Ceglédi fiatalt szenteltek pappá

A Szent Kereszt katolikus iskola számolt be arról, hogy...

Roncsok az út szélén

Egyre több gazdátlan autó, balesetben megsérült roncs vár sorsára...