16.1 C
Cegléd
2025. november 17. hétfő
spot_img

Pályázatot nyújt be Nagykőrös a kerékpárút meghosszabbítására

„Pályázat benyújtása Nagykőrös, kerékpárút meghosszabbítása” címmel tárgyalta dr. Czira Szabolcs polgármester előterjesztését Nagykőrös Város Önkormányzat Képviselő-testülete 2018. szeptember 24-i, hétfői rendkívüli ülésén. Dr. Czira Szabolcs polgármester elmondta, hogy a pályázat benyújtásának első napja ma van és azért kellett a rendkívüli ülést összehívni, hogy így „ezt a pályázatot az elsők között tudjuk benyújtani”. A polgármester elmondta, hogy a kerékpárút a Bonduelle-ig már elkészült és most a Gál kastélyig folytatódhat az építése.

Dr. Körtvélyesi Attila alpolgármester hozzászólásában kiemelte: „A cél az, hogy kerékpárút épüljön, az ott élők védelme érdekében, hogy igenis fejlődjön a város.”

A Képviselő-testület a hozzászólások után név szerinti szavazással először Kustár Tamás Balázs módosító javaslatáról döntött, melyet Kustáron kívül senki nem támogatott, majd ezt követően dr. Czira Szabolcs polgármester előterjesztését egyhangúan fogadta el a Képviselő-testület 9 igennel.

Önkormányzati Hírek Nagykőrös

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Elfogták a tápiószőlősi emberölés elkövetőjét

A Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói elfogták azt a 40...

Ismét dobogón az U15-ös csapat

A hétvégén Szigetvár adott otthont a korosztályos csapatbajnokságoknak, ahol...

CeglédUP

A ceglédi Cigle Fé-Szek Szociális Szövetkezet CeglédUP – Ötletből...

Sorozatbetörőt fogtak

A ceglédi rendőrök lebuktatták a sorozatbetörőt. Egy helyi polgár...

Nem látszik, de ott van

A Cegléd és Térsége Közösség Alapítvány önkéntesei impregnálták a...