10.4 C
Cegléd
2026. március 5. csütörtök
spot_img

Megbízható munkaadó Cegléden

Október 16-án 21 vállalat képviselője látogatott el Ceglédre a Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara szervezésében, hogy megismerje Cegléd város „Megbízható Munkaadóját”, az Infineont.

A Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara első ízben tavaly írt ki egy pályázatot „Megbízható munkaadó” címmel. A szempontok, amelyek alapján értékelik a munkaadókat: a javadalmazás, a szociális és jóléti juttatások, egészséges és biztonságos munkakörülmények, a képzési és fejlődési lehetőségek és a tájékoztatás.

Az országban az elsők között kapta meg ezt a címet Cegléd egyik legnagyobb munkáltatója az Infineon Technologies Cegléd Kft. A most megrendezésre kerülő rendezvény során Buday Péter séf által készített – ebéddel egybekötött kötetlen beszélgetésre, gyárlátogatásra várták az Infineon felsővezetői a vendégeket.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Gyermekek álmai

  Gyermekkorunk egyik legizgalmasabb élménye a motoros járművek világával való...

„Azt keresem, ami összeköti az embereket”

„Mi, magyarok mégis egy épülő, szabad, parlamentáris demokráciában és...

Férje ásta el az eltűnt nőt

Rendőrök jelentek meg február 26-án reggel Ceglédbercelen, a Pesti...

Kipakolták a házat, de hamar elkapták őket

A ceglédi rendőrök három órán belül elfogták azt a...

27 éve eltűnt nő holttestét keresik

A Bors hírportál beszámolója szerint rendőrök jelentek meg február...