0 C
Cegléd
2026. január 1. csütörtök
spot_img

Kilépett a Momentumból

Március 12-én arról tájékoztatta a nyilvánosságot a Facebookon Varga Franciska, a párt színeiben a megyei közgyűlésbe bejutott képviselő, hogy kilép a Momentumból és függetlenként folytatja munkáját.
„Ezúton szeretném tájékoztatni a nyilvánosságot a Momentum Mozgalomból való kilépésemről. Személyes okok és ellentétek vezettek a döntés meghozataláig, amit a továbbiakban nem kívánok részletezni. A Pest megyei közgyűlésben független képviselőként folytatom tovább Ceglédért és a körzetért végzett munkát. A jövőben is ugyanúgy számíthatnak rám az itt élő polgárok és tevékenységemmel továbbra is őket kívánom szolgálni.”

Hasonló hírek

1 hozzászólás

  1. Hohóóó…édeske, szembesültünk a rideg valósággal? Naaa… Mi történt? Nem sikerült hithű momentumocskává válni? Vagy talán egyéni gondolatai is támadtak a képviselő nőnek? Netalán, nem kívántatik részt vállalni az ellenzéki „haza-árulásban” ?
    (és mily szép ez az anyanyelv… hazát árulni oly sok módon lehet… el-, vagy ki- stb…)
    Szívból, csak gratulálni tudok (rá- vagy fel-) ébredéséhez.
    Csak így tovább!!!

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kábítószer-kereskedelem miatt körözik Hup Teodórát

Elfogatóparancs alapján körözi a rendőrség Hup Teodórát kábítószer-kereskedelem bűncselekményének...

Egyedi ajándékok anyukáknak

Személyre szabható ajándékokkal új színt vihetsz az ajándékozási szokásokba....

Így hozd ki a legtöbbet az újévi fogadalmakból

  Az évkezdet mindig alkalmat biztosít arra, hogy új szokásokat...

Ideális kerítésanyagok otthonod védelmére

    A kerítés az otthonod egyik alapvető eleme, hiszen nemcsak...

Mobilház égett Cegléd külterületén

December 20-án, a délelőtti órákban tűz keletkezett Cegléd külterületén,...