9.4 C
Cegléd
2025. november 9. vasárnap
spot_img

Kitartásra biztat új dalában Gór-Nagy Era

„Olyan nincs, hogy feladd!” – London szinte teljesen kihalt utcáin egyedül sétálva, kitartásra bíztatja új videóklipjében közönségét a ceglédi származású énekesnő: Gór-Nagy Era.

Ebben az embert próbáló nehéz időszakban sokaknak erőt adhat a Star Academy műsor egykori felfedezettjének most megjelent dala.

„Ez a mostani időszak mindenki számára nehéz, de erősnek kell lennünk, hogy túljussunk ezen is! Az élet igazi hullámvölgy, meg kell tanulnunk bízni önmagunkban, hogy bármit le tudjunk győzni és emelt fővel lépjünk tovább.
Én ezzel a dallal kívánok erőt és kitartást mindenkinek ” – olvasható a fiatal énekesnő közösségi posztjában.

Az „Őrizd meg a fényt” című mély mondanivalójú újdonságot, Era ezidáig megjelent saját dalainak szerzői, a Hársházi Szabolcs – Kotsy Krisztina szerzőpáros jegyzi.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Ravatalozóra gyűjtenek

Három éve jött létre a Református Öregtemetőért Alapítvány, azzal...

Robbantás Nagykőrösön

Közveszélyokozás és zaklatás miatt kell most felelnie annak a...

Megosztja a várost a McDonald’s érkezése

Ma derült ki, december 3-án megnyitja kapuit a ceglédi...

Tragédia egy ceglédi nevelőszülői családban

Szomorú hír rázta meg a hazai közvéleményt a múlt...

Bővül az Ipari Park Cegléden

Több mint 314 millió forint vissza nem térítendő európai...