2.8 C
Cegléd
2025. december 18. csütörtök
spot_img

Megszurkáltak, kalapáccsal vertek össze egy nőt Cegléden

Őrizetbe vették a Pest megyei nyomozók azt az 53 éves férfit, akit azzal gyanúsítanak, hogy félholtra verte és szurkálta a nőismerősét Cegléden.

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2020. november 17-én 5 óra 35 perckor érkezett a jelzés, melyben a bejelentő elmondta, hogy egy ceglédi lakásban ismerősét valaki súlyosan bántalmazta, majd magára hagyta. A helyszínre érkező rendőrök a lakásban egy –több szúrt és vágott sérüléstől, bántalmazástól- erősen vérző nőt találtak, akit a mentőszolgálat munkatársai életveszélyes sérülésekkel vittek kórházba. A nyomozók a bűncselekmény helyszínén megtartott szemle során egy kést és egy kalapácsot is lefoglaltak.

A Pest megyei nyomozók hajtóvadászatot indítottak az elkövető felkutatására, tanúkat hallgattak meg, adatokat gyűjtöttek, minek eredményeképpen 2020. november 17-én 12 óra 45 perckor a ceglédi kórház előtt – az ott megerősítő szolgálatot ellátó katonák segítségével – elfogták a bűncselekmény 53 éves feltételezett elkövetőjét.

B. Tamással szemben a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya – őrizetbe vétele mellett – emberölés bűntett kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytatja le a további eljárást, egyben kezdeményezik letartóztatását.

police.hu

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A webshopok sikerei a kereskedelemben

    Az irodaszerek internetes beszerzése ma már alapvető része a...

Miért érdemes horgászatra indulni?

A horgászat különleges tevékenység, mely sokak számára többet jelent...

Vita a magaságyásról

Egy magaságyás miatt alakult ki szóváltás városunk virtuális nagygyűlésén,...

Sportkarácsony a megyeházán

Idén december 12-én ismét ünnepi hangulat töltötte meg a...

Belső kritikák a Tisza körül

Időközi önkormányzati választást tartottak vasárnap Nagykőrösön, ahol az ellenzéki...