16.1 C
Cegléd
2026. április 7. kedd
spot_img

Keszthelyi Luca ismét ötpróba Magyar Bajnok!

Vasárnap rendezték a BOK csarnokban a Magyarország Ifjúsági Fedettpályás Atlétikai összetett Bajnokságát ahol Keszthelyi Luca a tavalyi év győzelme után ismét ifjúsági ötpróba magyar bajnok lett 3579 pontot szerezve!

Luca egyéni csúcsot szerzett 60 m gátfutásban 9,20 mp és súlylökésben 10,84 m.  Magasugrásban 176 cm- t míg távolugrásban 543 cm-t ugrott. Az utolsó versenyszámban a 800 m-es futást már csak lekellett kocognia mert így is közel 300 pont előnnyel nyert a 2. helyezett előtt.

Luca 2 egyéni csúcsot teljesítve végig vezetett a verseny során és teljesen megérdemelten nyerte meg az egyik legrangosabb korosztályos bajnoki aranyérmet .

A verseny során kidomborodott Luca felkészültsége hiszen már a 2. versenyszám után 250 pont előnnyel vezetett a versenytársai előtt.

Luca a  jövő hét végén a felnőtt OB-n indul magasugrásban ahol ha sikerül új egyéni csúcsot ugrania akkor akár a dobogón is végezhet!

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Hazai pályán remekeltek a CVSE fiataljai

Szombaton a Gál József Sportcsarnok adott otthont az év...

Fitkid sikerek

A Ceglédi VSE fitkidesei számára is elindult a tavaszi...

Országos siker

2026. április 2-án rendezték meg az „1000 év katonái”...

Könyv Beck Györgytől

Szumma címmel jelent meg Beck György visszaemlékezése, amelyben több mint...

Szijjártó Péter fóruma a sportcsarnokban

Március 31-én, kedden Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter volt...