2.2 C
Cegléd
2026. január 27. kedd
spot_img

Trial Force Kupafutam

Május 1-jén zárt kapus triál versenyt tartottak Cegléden a Hegeshow triálparkjában. Hegedűs László „Hege” így számolt be a rendezvényről: „Hol is kezdjük!? Talán ott, hogy merjünk „nagyot” álmodni! A tavalyi évben elkezdtük megépíteni Magyarország legnagyobb triál parkját, amivel nagyszerűen haladtunk. Ennek köszönhetően két napja tartottuk meg az év első triál versenyét a parkunkban zárt kapuk mögött, ahol rekordszámú versenyengedéllyel rendelkező indulót köszönthettünk. Külön említésre méltó, hogy ez egy versenysorozat első fordulója volt és még szervezünk további két fordulót. Ezúton szeretnénk gratulálni a versenyzőknek és megköszönni a munkát mindenkinek, aki segített a park építésében és a verseny sikeres lebonyolításában! A verseny eredményeit a Hegeshow weboldalon találjátok!”

A verseny következő fordulóira várják az MTB versenyzőket, mert ügyességi kategóriát is indítanak, de a pandémiás helyzet enyhülésével a nézőket is várják majd.

Hege lapunknak elmondta: Cegléden hamarosan triálakadémiát indít, amelyben gyerekeknek csoportos ügyességi kerékpáros edzéseket tart majd a Malomtó széli pályán.

További fotók Bogar Richard Photographytól itt…

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Egy bringagyártó, amely újraértelmezi az európai kerékpárpiacot

    Ha a különleges kerékpárok rajongója vagy, akkor biztosan örömmel...

Egyszerűség és kényelem az okosotthonban

Képzeld el, hogy egy hosszú nap után belépsz az...

Frontális ütközés Nagykőrös határában

Egy személy életét vesztette, ketten megsérültek a közlekedési balesetben,...

Kettészakadt TISZA mozgalom

Muhari Gergely a mai napon közleményt juttatott el lapunkhoz,...

2026 kulturális terveiről Nagykőrösön

A 2026-os év kulturális programjairól tartottak sajtótájékoztatót a nagykőrösi...