31.1 C
Cegléd
2026. július 18. szombat
spot_img

A jót is észre kell venni!

– Véleményem a ceglédi Toldi Ferenc Kórházról –

Megkaptam az első oltásomat a Korona vírus ellen. 8 napra pozitív lett a tesztem, majd 3 napra mentő vitt kórházba, mert nagyon fulladtam. Köszönet a ceglédi mentősöknek, mert hívás után 5 percen belül megérkeztek, s azonnal oxigén maszkkal láttak el.
A kórház első emeletére, a covidos osztályra kerültem, az oxigén maszkos szobába. Péntek délután fél 6 volt, azonnal megvizsgált egy Doktornő, mondta, hogy ő lesz a kezelő orvosom. Injekciókat, infúziót kaptam. Ct-re vittek, kétszer is, vérvétel, szívultrahang vizsgálatot is csináltak. A Főorvos Úr, a fiatal Doktornők, a két fiatal Kardiológus és a segítőkész kedves Ápolónők mindent elkövettek gyógyulásom érdekébe.
Önzetlen segítségük, betegekkel való törődésük, gondozásuk lehetővé tette, hogy 19 nap után hazajöhettem. Otthonomban, szeretteim körében lábadozom.
E tündéri csapatnak, orvosoknak, nővéreknek, gyógytornászoknak és mindenkinek, aki ezen az osztályon, rendkívüli nehéz munkát végeztek, további munkájukhoz nagyon jó egészséget, sikeres boldog éveket kívánok!
Tisztelt Dr. Pusztai Dezső Főigazgató Úr!
Nagyon büszke lehet, hogy ilyen dicséretre méltó kollégákkal dolgozhat!
Mindent nagyon köszönök!
Vné és családja

(A kép illusztráció)

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A nyári hőség kihívásai és az elektromos kerékpárok előnyei

A forró nyári hónapokban a kerékpározás kihívást jelenthet a...

Villanypásztor szabályozás és jogi keretek

Villanypásztor telepítésekor elengedhetetlen, hogy tisztában legyél a vonatkozó szabályozásokkal...

Innovatív kőburkolatok a XXI. században

  Az építőipar mindig is meghatározó szerepet játszott a városképek...

Mikor érdemes a kölestésztát választani a konyhában?

A tészta az egyik legnépszerűbb alapanyag a konyhában, hiszen...

Kutyák és paraziták: tudományos tények és az internetes mítoszok

Manapság szinte minden gazdi igyekszik mindent megtenni a kedvence...