1.6 C
Cegléd
2025. december 28. vasárnap
spot_img

Sikerek a diákolimpia országos döntőjén

Orosházán pénteken került megrendezésre a diák I-es szabadfogású diákolimpia országos döntője. A korosztály döntőjére 142-en vívták ki az indulás jogát. A Ceglédi VSE 8 fővel képviseltette magát. A ceglédi birkózók szép eredményeket értek el. A két bajnoki cím mellett egy ezüst és két bronzérem, valamint egy 5. helyezés is Ceglédre került.

A bajnoki címeket az 58 kg-ban Budai Ferenc és a 63 kg-ban Ungvári Tibor  egyaránt 4-4 magabiztos győzelem után szerezte meg.

Eredmények

32 kg  2.  Zatkó Gergő, 3. Máté Miklós

35 kg  3.  Kiss Rómeó

58 kg  1.  Budai Ferenc

63 kg  1.  Ungvári Tibor

76 kg  5.  Jakubek Bernát

Másnap a serdülők szintén szabadfogásban küzdöttek a diákolimpiai bajnoki címekért Hajdúszoboszlón. A 149 induló között 7 ceglédi birkózó is szőnyegre lépett a bajnokságon. A ceglédiek ebben a korosztályban is remekül helytálltak, Egy első helyezést és két harmadik helyezést, valamint egy ötödik helyezést is gyűjtöttek. Józsa Attila a 62 kg-ban négy győzelem után állhatott fel a dobogó legmagasabb fokára. A Mizsei Milán és Ádám négy győzelem és egy vereség után a súlycsoportjuk harmadik helyén végeztek.

Eredmények

44 kg  5.  Zatkó Marcell

62 kg  1.  Józsa Attila, 3. Mizsei Milán

68 kg  3.  Mizsei Ádám

Pap Ferenc

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Kábítószer-kereskedelem miatt körözik Hup Teodórát

Elfogatóparancs alapján körözi a rendőrség Hup Teodórát kábítószer-kereskedelem bűncselekményének...

Egyedi ajándékok anyukáknak

Személyre szabható ajándékokkal új színt vihetsz az ajándékozási szokásokba....

Így hozd ki a legtöbbet az újévi fogadalmakból

  Az évkezdet mindig alkalmat biztosít arra, hogy új szokásokat...

Ideális kerítésanyagok otthonod védelmére

    A kerítés az otthonod egyik alapvető eleme, hiszen nemcsak...

Mobilház égett Cegléd külterületén

December 20-án, a délelőtti órákban tűz keletkezett Cegléd külterületén,...