21.1 C
Cegléd
2026. április 18. szombat
spot_img

Közgyűlés vacsorával

A Ceglédi Városvédő és Szépítő Egyesület február 25-én megtartotta az éves közgyűlését. Az elnökség beszámolójából – többek között – Kocsis István elnök kiemelte, hogy a járvány okozta nehézségek ellenére az egyesületük megtartotta működőképességét. Az új helyzethez igazodva, új módszereket is alkalmaztak szervezeti életük folyamatossága, részben megújulása érekében.
Az előttük álló feladatok sorából, egyik legfontosabbnak tartják az egyesület megalakulása 35. évfordulójára való felkészülést, méltó megünneplését. Ezzel a munkával úgymond célegyenesbe értek. Az elnökség beszámolóit, a Felügyelő bizottság jelentését, az ez évi Munka és Pénzügyi terveket a tagság egyhangúlag elfogadta.
A közgyűlést vidám, zenés, közös házi disznótoros vacsora, majd a hölgyek előzetes nőnapi felköszöntése és végül a fiatalok által szervezett tombola követte. A késő éjszakába nyúló hangulatos rendezvényen már az újonnan tagfelvételüket kérők is részt vettek. KI

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

A hatékony roll-up bannerek titka

A roll-up bannerek mára az egyik legkedveltebb eszközök közé...

Hogyan segíthetik a pénzügyi lehetőségek vállalkozását?

A vállalkozások világa folyamatosan átalakul, és a fejlődési lehetőségek...

Több látogató a weboldaladra? Itt az ideje a SEO-nak!

És nem vagy egyedül azzal az érzéssel, hogy mindent...

Lőszereket gyártott és árult egy ceglédi férfi

Illegálisan gyártott és árult lőszereket egy ceglédi férfi, aki...

Szemét gyulladt ki Abonyban

A lakosok a szemetelést és a hatóságok felelősségét vitatják Pető...