-5 C
Cegléd
2025. február 5. szerda
spot_img

Pánik Nyársapáton

A Blikk és az RTL Klub is beszámolt róla, felmondta a szolgálatot a szegedi IC Cegléd és Nyársapát között Nyugati pályaudvarról Szegedre szombaton 16:50-kor elindult Napfény InterCity (IC 726) mozdonya: kiakadtak a hőségben vesztegelő, kétségbeesett utasok.

A Telex olvasói szerint jelentős káosz alakult ki a Nyársapaton vesztegelők körében a hőségben. „Mindkét vonat áll, sok az ideges, izzadt ordibáló ember, főleg, akik Ferihegyre vagy Debrecenbe utaznak tovább” – olvasható a levélben.

A portál olvasójának este 7 órai helyzetjelentése már így szólt: „előreláthatólag nem tudunk elmenni a Nyugatiig.” Ceglédig megy a Pestre tartó IC, és ott majd várni kell – tudták meg.

A Mávinform Facebook-oldala szerint a meghibásodott mozdony helyett a Szegedről Budapestre tartó Napfény IC (IC 723) vonat mozdonyát küldik, ami az álló szerelvényt behúzza Nyársapát állomásra.

Ez a vonat már nem megy tovább Nyársapátról Szegedre. Az utasai a Nyugati pályaudvarról Szegedre 17:50-kor elindult Napfény InterCity (IC 736)P vonattal utaznak tovább – írták.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Vádat emeltek egy férfi ellen, aki autója után kötötte élettársát

A Ceglédi Járási Ügyészség vádat emelt egy férfi ellen,...

Egyedi szoftverfejlesztés és folyamatautomatizálás

Manapság már szinte minden vállalatnak szüksége van komplex IT-megoldásokra....

Milyen szabályokat kell betartanunk a hőlégballonos sétarepülés során?

Hőlégballonnal repülni izgalmas kaland. Annak érdekében, hogy minden résztvevő...

Elindult a kampány?

Bejelentkezett az első országgyűlési képviselőjelölt aspiráns a jövő évi...

Ittas rendbontás miatt tartóztattak le egy férfit

Csoportosan elkövetett garázdaság bűntette miatt rendelték el egy férfi...