22.7 C
Cegléd
2025. április 20. vasárnap
spot_img

Szülők iskolája

Az Otthon Segítünk Alapítvány ceglédi szolgálata szervezésében újra előadássorozat indult a Szülők Iskolája program keretében, amelynek az Ökumenikus Baba-mama klub ad helyet. Négy pénteken át egy-egy érdekes gondolatkörrel várják a szülőket és gyerekeket, amelyek az anyaság, a gyermeknevelés kérdéseit és problémáit járják körbe.

Az első előadás október 6-án került megrendezésre, aminek témája az Anyává válás – a szuperanyu mítosza és az ‘elég jó anya” valódisága volt. A további időpontok: október 27, december 1, december 15 lesz helye a ceglédi Evangélikus Gyülekezeti Ház, Szolnoki út 2.  Előadó: Tehenes-Bähr Katalin, pszichológus.

A programok alatt az alapítvány önkéntesei segítenek az anyukáknak, hogy minél felszabadultabban hallgathassák az előadót. Minden szülőt, leendő szülőt, érdeklődőt szeretettel várnak!

 

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Bántalmazott macska a futókörnél

Van, amikor egy kellemesnek ígérkező délutáni séta nem megnyugvást,...

Bővül a kalandpark

Idén a szezonkezdet előtt többféle új, izgalmas élményelemmel bővül...

Hogyan válasszuk ki a megfelelő blokknyomtatót?

A modern üzleti világban a gyors és pontos tranzakciók...

A szürkehályog leggyakoribb típusai

A szürkehályog az egyik legelterjedtebb szembetegség, amely világszerte emberek...

Okos kutyák az iskolában

2025. április 11-én a Török János Református Oktatási Központban...