Revans  –  Jazz Cafe  3-0             Pákozdi Hús  –  Ön-Ért  9-3
Kedvencek-Showder Club 2-6            CFE  –  Pákó  0-3
Hungária Ép.-Zsaru Bróker 4-5         Autó Kelly Keverton – Alfa  2-7
Dort Grund – Bercelona 7-2            Piszkos Fred – Mirror Fashion 2-4

A Jazz Cafe nem állt ki utolsó mérkőzésére, ezért a Revans játék nélkül gyűjtötte be a három pontot.
A Showder Club számára nagyon fontos mérkőzésen teljes játékos kerettel állt ki és „egészpályás letámadást” játszott. Nem volt elveszett labda. A kedvencek sem feltett kézzel voltak a pályán, de csak megnehezíteni tudták ellenfelük győzelmét. A Showder 6-2 arányú győzelmével megszerezte az alsóház bajnoki címét.
Az alsóház „alsóházi rangadóján” a Hungária ragadta magához a kezdeményezést és vezetett már            4-1-re is, de mint már oly sokszor nem voltak képesek megtartani a vezetésüket. A Zsaruk küzdeni tudásból ötösre vizsgáztak, hatalmas akarással a tíz perccel a vége előtt nagy hajrába kezdtek és megfordították az eredményt, nyerek 5-4 arányban.
A Bercelona vasárnap délutáni szunyókálós állapotban lépett pályára, amit a friss, erőtől duzzadó Dort Grund játékosok kihasználtak. Két tehetséges futballista, Oldal Tibor (3), Viniczai Viktor(2) irányításával magabiztosan nyertek 7-2 arányban.
Az Ön-Ért csapata tizenöt percig húzgálta az oroszlán bajszát. Már az első percben vezettek 1-0-ra, majd utána 2-1-re is. De a tizenötödik perc környékén felébredt a Pákozdi Hús támadó sora is és ettől kezdve magabiztosan szerezték góljaikat a csere nélkül felálló, egyre jobban elfáradó Ön-Ért ellen.               A Pákozdi Hús 9-3 arányú győzelme azt jelentette, hogy a torna 15 éves történetében először, pontveszteség nélkül szerezte meg egy csapat a bajnoki címet.
A CFE csapata megismételte csütörtöki szereplését, pontosabban nem szereplését. Újra nem tudott kiállni…… A Pákó csapata így játék nélkül szerzett három pontot.
A főtámogató Pákozdi Benő adta át a díjakatAz Alfa a rájátszásban létszám gondokkal küzdött, de most az fordult elő, hogy a dobogós Autó Kelly Keverton csapata nem tudott kiállni kellő létszámban. Ettől a kis bakitól eltekintve barátságos hangulatú, felejthető mérkőzésen az Alfa nyert 7-2 arányban.
A forduló igazi rangadóval végződött, amit azt tett még pikánsabbá, hogy a győztes magáénak tudhatta a harmadik helyet. Ennek megfelelően két percnyi bemutatkozó mozgás után a szó jó értelmében egymásnak estek a csapatok. Egy-egy büntető mindkét oldalon (1-1), majd Süveges bombagólja (2-1) után félidőben a Piszkos Frednél volt az előny. A második félidőben a Mirror Fashion más fordulatra kapcsolt és állva hagyta ellenfelét, megfordítva az eredményt 4-2 arányban nyert és győzelmével fellépett a képzeletbeli dobogó harmadik fokára.