FÉRFI KÉZILABDA NB I

20. FORDULÓ

PÉCSI VSE–CEGLÉDI KK 28–29 (16–15)

Pécs, 400 néző. V: Bacs, Bán

PÉCS: Bősz – Bujtár 2, GRÜNFELDER 8 (4), Hajdu G. 11, Hajdu T. 2, Szőllősi B., Szepesi 4 (1). Cs: Nikolics (kapus), Kurbely, Szögi, Sebestyén, Szomor, Papp M. 1. Edző: Koleszár György

CEGLÉD: Iglesias – POCSAI 5, MEKARU 9 (2), Bíró 4, Dengi 1, Lepsényi 3, Varga P. 1. Cs: BARTUCZ (kapus), DOBÓ 5, Antal Sz., Tóth N., Savon, Takács B., Hódi 1. Edző: Kökény István

Az eredmény alakulása. 5. perc: 2–3. 15. p.: 8–5. 24. p.: 13–10. 41. p.: 20–20. 46. p.: 24–22. 54. p.: 25–28

Kiállítások: 4, ill. 8 perc

Hétméteresek: 5/5, ill. 2/2

MESTERMÉRLEG

Koleszár György: – Újra nagyszerűen küzdöttünk, de kulcsjátékosaink gyengébb teljesítménye miatt nem tudtunk nyerni.

Kökény István: – A második félidő hajrájában korábban is eldönthettük volna a mérkőzést, de a sokgólos meccsen így is nagyon fontos győzelmet arattunk.