3.9 C
Cegléd
2026. február 9. hétfő
spot_img

Szülinapi buli után hajtottak a halálba

Két hete készült születésnapi bulijára, ám borzalmas tragédia lett az ünneplésből – számol be a Blikk a vasárnap hajnalban történt tragédiáról, melyben a születésnapját ünneplő V. Brigitta (†16) és legjobb barátnője, G. Kitti (†16) életét vesztette. Az iskolás lányok legendásan jó barátnők voltak, rajongásig szerették egymást. Kitti és Brigitta még azt is megbeszélte, hogy a buli után együtt alszanak Tápiószőlősön Kittinél. A Blikk értesülése szerint Cegléden buliztak, hajnalban indultak haza Tápió­szőlősre, azonban oda már nem érkeztek el, halálhírüket a rendőrök vitték a szülőknek.

J. Krisztián, Kittiék barátja szintén a kocsiban ült a tragédia pillanatában, most a ceglédi kórházban ápolják kulcscsonttöréssel. – Aludtam, így nem emlékszem semmire. A baleset után sokkot kaptunk, láttuk, hogy Brigin már nem lehet segíteni – mondta alig hallhatóan Krisztián, aki elmondta: a lányok hátul ültek, pont ott, ahol a villanyoszlop becsapódott a gépjárműbe.

Az autót J. Sándor (18) vezette, aki alig egy éve kapta meg a jogosítványát. Az elsődleges adatok szerint nem ivott, és nem drogozott. ­Rutintalanságára rátett egy lapáttal, hogy az autót is kölcsönbe kapta, soha nem vezette azelőtt. Hogy miért csúsztak meg, még vizsgálják, mint ahogyan azt is, hogy mennyivel mehetett a baleset pillanatában. A fiatalember sérülések nélkül úszta meg a balesetet, őt azért kellett kórházba vinni, mert a tragédia után kiborult.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Üdítő miatt rabolt – kamera rögzitette

Rablás miatt vettek őrizetbe egy 41 éves férfit a...

Megvalósult az ipari park fejlesztés III. üteme

Mintegy 314,96 millió forint vissza nem térítendő európai uniós...

Megosztott vélemények a ceglédi McDonald’s kapcsán

A Cegléden nemrég megnyílt McDonald’s étterem kapcsán élénk vita...

Jobbik jelölt a választáson

A Jobbik Magyarországért Mozgalom önállóan indul a 2026-os országgyűlési...

Bíróság előtt a gázoló

Bíróság elé áll az a férfi, aki tavaly januárban...