9 C
2024. április 24. szerda

Fölényes győzelem

Vladan Jordovics: – A hazaiak rendkívül agresszívan és motiváltan kezdtek, amire nem voltunk felkészülve. A második félidőben próbáltuk csökkenteni hátrányunkat, de két hetest és hat ziccert is kihagytunk, így igazából nem volt esélyünk a felzárkózásra, a fordításra.

CEGLÉDI KK SE–OROSHÁZI FKSE-LINAMAR 28–21 (17–9)

Cegléd, 700 néző. V: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki

CEGLÉD: BŐSZ – Pocsai 1 (1), Perisics 4, VUJOVICS 2, Antal 2, LEPSÉNYI 4, BÍRÓ 12 (2). Csere: BARTUCZ (kapus), Endrédi, Hódi, Takács B. 2, Tóth N., Varga P., Benke 1, Dengi. Edző: Kökény István

OROSHÁZA: IVANISEVICS – Balda 4 (1), Milovics, BALI 6, Benmiloud 1, Buday 4 (2), Németh L. 3. Csere: Herjeczki (kapus), Morva 1, Mazics 2, Knezevics, Cifra, Berta, Stranigg, Marics, Varsandán Á. Edző: Vladan Jordovics

Az eredmény alakulása. 7. perc: 4–2. 13. p.: 7–4. 16. p.: 7–6. 17. p.: 9–6. 29. p.: 16–7. 38. p.: 18–13. 44. p.: 21–14. 54. p.: 23–18

Kiállítások: 22, ill. 8 perc

Hétméterresek: 5/3, ill. 5/3

Utánpótlás csapatok eredményei:

ifjúsági: Cegléd – Orosháza 29-34 (17-13)

Góldobók: Szilágyi Z. 7, Bugyi 7, Peszeki 6, Illés , Apró, Imregi, Mészáros 2-2, Dávid 1

Jakab László edző: Nagyon jó első félidő után elfáradtak a fiúk, kiütközött a rendszeres edzéslátogatás hiánya..

junior: Cegléd – Orosháza 31-40 (17-27)

G: Szilágyi 7, Egyed, Apró 5-5, Bugyi 4, Román, Bányai, Imregi, Kósik 2-2, Peszeki, Müller 1-1 Jakab László: Érvényesült a vendégek nagyobb játéktudása, fizikai fölénye.