4.1 C
Cegléd
2025. december 24. szerda
spot_img

Jönnek vagy nem?

Már a második élvonalbeli futballistáról kürtöli világgá a Nemzeti Sport, hogy a Ceglédhez igazol. Először a korábbi kilencszeres válogatott Simek Péterről tudhattuk meg, hogy jön, tegnap pedig a lap arról számolt be, a CVSE megegyezett a korábban Újpesten futballozó Erős Ronalddal (is). A lap információi szerint középpályás Erős Ronald (képünkön lila-fehérben) fél plusz egy éves szerződést ír alá Kiss László csapatához. 

Erős Ronald pályafutása során két NB I-es és 24 NB II-es találkozón lépett pályára Újpesten, az őszi idényben pedig egy Magyar Kupa- és két Ligakupa-mérkőzésen játszott. A 20 éves középpályás a télen bontott szerződést a lila-fehérekkel. Ezután több klub érdeklődését felkeltette, a Vasas kívánságlistáján is szerepelt, de végül – a lap szerint – a ceglédiekkel egyezett meg. Simek Péter kilencszeres válogatott felkészülési mérkőzésekre is ellátogatott hozzánk, a játékosról akkor a Nemzeti Sport Online tudni vélte, fél éves szerződést ír alá a ceglédi együtteshez. 

Az igazolásokról szóló hír Sági Ferenc ügyvezető tájékoztatása szerint csak annyiban igaz, hogy Simek Péterrel tárgyaltak, de az sikertelenül zárult, Erős Ronalddal pedig jelenleg folynak az egyeztetések az esetleges CVSE-hez igazolásról.

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Mobilház égett Cegléd külterületén

December 20-án, a délelőtti órákban tűz keletkezett Cegléd külterületén,...

Ötszáz ceglédi családot keresnek fel karácsony előtt

Idén is személyesen látogat meg mintegy 500 rászoruló ceglédi...

Történelmi győzelem

Először nyert a Sopron ellen a VBW CEKK Cegléd Történelmi...

Baleset az M4-esen

Hétfő hajnalban közúti baleset történt az M4-es autóúton Cegléd...

A szobrász és a felüljáró

Csurgai Ferenc ceglédi szobrász szabadalmában foglalt technológia alapján gyártották...