16 C
2024. április 26. péntek

Vízilabda hírek

Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület. 8 – 11 – Góllövők: Kutasi Rómeo Dávid 3, Simon Gábor 3, Hajek Zsombor 2, Ujházy Andor, Szebenyi Szabolcs, Juhász Benjamin

A Fèrfi OB II-ben az Egri Vízmű Sport Klub volt a Czeglédi Lamantinok ellenfele. A szezon első mérkőzésén sok hibával játszott csapatunk, mely a kondíció hiányában és fegyelmezetlenségben nyilvánult meg, ezen okok miatt kaptunk olyan gólokat, amelyek elkerülhetőek lettek volna. Összességében azonban egy erős ellenféllel szemben értünk el szép eredményt, de nagyobb koncentrációval ez egy nyerhető mérkőzés lehetett volna.

Egri Vízmű Sport Klub – Czeglédi Lamantinok 11 – 11 – Góllövők; Beck Dávid 3, Veres Rudolf 3, Csernus Ádám 3, Hering Tamás, Türei Zsolt

Miskolci Vízilabda Club elleni mérkőzésen az első mérkőzést követően elfáradt csapatunk egy fiatal lendületes csapat ellen szállt vízbe, de a nagy arányú vereség ellenére is tisztességesen helyt álltunk.

Czeglédi Lamantinok – Miskolci Vízilabda Club  3 – 17 – Góllövők; Türei Zsolt 2, Szebeni Tamás

A fiúk az első két negyedben kapkodva játszottak és nem találták magukat. – A nehéz körülmények ellenére – az elmúlt időszakban sátorépítés miatt nem volt lehetőség minőségi edzésre – a harmadik és utolsó negyedben kiváló kondícióknak köszönhetően felőröltük ellenfelünket és a csapat megérdemelten nyerte meg a mérkőzést. A csapat nagy szívvel játszott. – mondta Horváth Viktor edző

– Csongrád – Ceglèdi Vasutas Sport Egyesület. 9 – 13 Góllövők; Szilágyi Márk 6, Rozsnyay Bence 4, Szűcs Tamás 2, Nagy Dávid

A fiú serdülő csapat a Csongrád elleni mérkőzésen kapkodva támadott és nem tudta megfelelően kihasználni az emberelőnyöket sem. A kapott gólok ellenère védekezésünk jó volt ès az új szabályokhoz megfelelően alkalmazkodtunk.

Csongrád – Ceglédi Vasutas Sport Egyesület. 10 – 5 Góllövők; Kiss Bálint 2, Szitkó Roland 2, Zsíros Botond

A következő hét programja: Az egyesület csapatai a 2014.10.11-12-ei hétvégén hazai környezetben szerepelnek kivéve gyermek lány csapatunkat, akik első alkalommal szerepelnek országos bajnokságban. A lányok Budapesten a Vidám Vízilovak csapata ellen játszanak.