3.4 C
2024. április 25. csütörtök

Szepesi Réka nyerte a Ceglédi Sport játékát

Lezárult a szavazás a cegledisport.hu oldalon, melyen az olvasók dönthették el, ki 2018 legnépszerűbb sportolója Cegléden. Az idei “like” vadászat minden év izgalmát felül múlta. Az egy hetes voksolási lehetőség első öt napján más-más sportoló vezetett, majd az utolsó negyvennyolc órában az elmúlt két év győztese Vincze Hanna és az idei “újonc jelölt” Szepes Réka nagyjából félóránként cseréltek helyet a dobogó első és második fokán, majd pénteken az este nyolc órai záráskor Szepes Réka 408, Vincze Hanna pedig 405 szavazaton állt, így a január 19-én megrendezendő Ceglédi Sportgálán Szepes Réka veheti át 2018 Legnépszerűbb Sportolója díjat. Szepes Réka a Ceglédi VSE Fitkid csapat versenyzője és igazán sikeres sportágában is. Novemberben a Fitkid Európa-bajnokságon 4. helyet szerzett Big Free Csapat kategóriában, decemberben pedig Gran Prix győzelmet aratott csapatával. Gratulálunk Rékának!