12.2 C
Cegléd
2026. április 9. csütörtök
spot_img

FECSKE mentorképző

Október 9-11 között tartotta a Fiatalok Együttműködése a Ceglédi Sikeres Közösségekért Egyesület (FECSKE) a második mentorképzését, amin 8 végzett mentor és 14 mentorjelölt vett részt. Az érdekvédő szervezet célja a ceglédi és helyi, regionális és globális ifjúság társadalmi szerepvállalásainak, önkéntes tevékenységeinek, érdekérvényesítéseinek és szabadidejük hasznos eltöltésének teljeskörű támogatása. A fiatalok kompetenciafejlesztése és a közösséghez tartozás elősegítése.

A képzés során a fiatalok elsajátították az eredményes kommunikáció, konfliktus kezelés, problémamegoldás, közösségépítés és a csoportvezetés alapjait.

Remek csapatépítő játékokat tanultak és sok tudással, tapasztalattal lettek gazdagabbak a hétvége alatt.

A szervezők több fiatalt megkérdeztek, mit jelentett számukra a képzés. Az egyik résztvevő így foglalta össze a tanulságokat: ,,Számomra ez a közösség a cselekvés, a megújulás, a változni tudás, a fejlődés, a fény és az öröm tovább adása, az innováció, az önfelülmúlás és a világ jobbá tevéséért folyó munka csodálatos és egèszen kivételes példája. Egy fecske is tud nyarat csinálni, ez már bizonyos!’’

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Miért imádják a gyerekek a cicás játékokat?

Az állatok iránti szeretet sok gyermek szívében mélyen gyökerezik,...

Felavatták az új rendelőintézetet

Ünnepélyes keretek között adták át a Ceglédi Toldy Ferenc...

Hogyan érte el a TikTok a vásárlóképes közönséget?

    Kevés online tér akad, amely olyan gyorsan formálta át...

Milyen fonalak jöhetnek szóba allergiások számára?

A kötés és a horgolás sokak számára nemcsak kreatív...

Horgolt projektek, amik színt visznek a hétköznapokba

Ahogy elérkezik a nyár, sokaknak több szabadidő jut a...