19.1 C
Cegléd
2025. július 4. péntek
spot_img

Covid-ban elhunyt ceglédi mentősre emlékeztek

Szirénaszóval, gyertyákkal és néma csenddel emlékeztek kollégái H. Imrére a ceglédi mentőállomás mentőtisztjére az állomás kapujában november 20-án. Mint arról már hírt adtunk a ceglédi mentős a koronavírus járvány áldozata lett – erről a Magyarországi Mentődolgozók Szövetségének közösségi oldala adott ki közleményt.
A ceglédi mentőállomás a közösségi oldalán is megemlékezett kollégáiról: „A Ceglédi Mentőállomás ikonikus, meghatározó személyisége volt. Soha nem fogjuk elfelejteni, ahogy ült az asztalnál és olvasta az újságot, ahogy töltötte ki a kávét, ahogy napközben két vonulás közt megpihent a kanapén… Imre 1978.09.01-én kezdett el dolgozni az Országos Mentőszolgálatnál, akkoriban Monoron mentőápolóként, majd a főiskola elvégzését követően Cegléden mentőtisztként dolgozott közel 42 évet! Nagyon sokan sokat köszönhetnek neki, életmentő , segítő szakmunkáját precízen végezte el!
Nehéz idő ez egyébként is az egészségügyi dolgozóknak, sokan fáradtak közülünk, fáradnak, mégis kitartóan helytállva végezzük munkánkat. Az ilyen tragédiára azonban nem voltunk felkészülve. Kérünk mindenkit, hogy vigyázzon magára, másokra és egyben megkérnénk mindenkit, hogy 1 percet szánjon Bajtársunk emlékére! Soha nem fogunk elfelejteni! Nyugodj békében Barátunk!” – írták a ceglédi mentőállomás dolgozói. (Fotó: Farkas Zsolt)
 

Hasonló hírek

HOZZÁSZÓLOK A CIKKHEZ

Kérjük, írja be véleményét!
írja be ide nevét

Friss híreink

Partifecskék költőhelyét rombolta le

A Pest Vármegyei Főügyészség sajtóközleménye szerint természetkárosítás bűntettének megállapítására...

Ismét sikeres volt a Szuperinfó Pingpong Tábor Cegléden

Június 23–27. között rendezték meg a már hagyománnyá vált...

Kerti tárolás új szinten – a rendezettség és a stílus egyben

Egy jól kialakított kert vagy terasz a pihenés és...

Szováti Árpád kilépett a Lokálpatrióta Klubtól

Szováti Árpád bejelentette, hogy kilép a Ceglédi Lokálpatrióta Klub...

Elmarad a tűzijáték

Idén elmarad a tűzijáték augusztus 20-án - erről a...