17.3 C
2024. április 26. péntek

Elvárt hazai győzelmek a csapatbajnokikon

A tabella utolsó előtti helyén lévő Apagyot fogadtuk szombaton, ahol fontos volt a győzelem hogy az “őszi szezont” 6. helyen zárjuk

Jól kezdett a csapat a párosok és az első két mérkőzés után 4:0 volt ide az eredmény.Az ellenfél ezek után feljött 4:2-re majd több olyan mérkőzés is volt ami döntő játszmában dőlt el.Zakar Kristóf 2 meccsét is 3:2 re nyerte meg, az egyiket 0:2 ről fordítva. Nagy Sándor hasonlóan Kristófhoz 2 alkalommal  is végtelenül kiélezett  végjátékokban 3:2 re hozta a saját meccseit.

Összességében sima  lett a végeredmény de jóval szorosabb is lehetett volna.

Eredmények: NB I.  02.21. Szuperinfó-CVSE I. – Apagy SE I. 10:4

Győztek: Zakar Kristóf 3, Gergye Zoltán 2, Nagy Sándor 2, Medvegy Ákos 1, illetve Medvegy Á-Gergye Z. és a Zakar K.-Nagy S. párosok

***

NB III.  02.21.

Szalkai Attila nélkül is helyt állt a csapat és simán nyertek a tabella utolsó helyén tanyázó Őrbottyán ellen.Török István jó játéka bizakodásra ad okot a tavaszi szezon kezdete előtt, Ungureán Dorka 3 győzelme is nagyszerű eredmény.Csapatunk az előkelő 4. helyen áll az őszi szezon után.

Szuperinfó- CVSE II. – Őrbottyán SE I.  15:3

Győztek: Tótin Kristóf 4, Török István 4, Ungureán Dorka 3, Bánfi Balázs 2 és a Tótin K.-Ungureán D. valamint a Török I.-Bánfi B. párosok

***

Senior Verseny Karcag  02.21.

Az 50-59-es  korcsoport volt a legnépesebb-  és egyben legerősebb mezőny közel 30 egyéni indulós létszámmal, melyben Attila is indult.Az egyéniben kis szerencsével tovább is juthatott volna a főtáblán és akár 4 közé is beverekedhette volna magát.

Párosban sikerült vigasztalódni, újdonsült partnerével nagyszerűen meneteltek és a toronymagas favorit párostól is vettek el egy játszmát a döntőbe jutásért folytatott harcban.

Kategória: 50-59. Páros: 3. hely Szalkai Attila (Szuperinfó CVSE),- Csajbók Tibor (Jászkun Volán Szolnok)

Egyéni: 16 közé került Szalkai Attila