13.8 C
2024. március 28. csütörtök

A rájátszás 1. fordulójának eredményei

ALSÓHÁZ                                                                                                      FELSŐHÁZ
Jazz Cafe – Dort Grund 5-4                                                                         Piszkos Fred és csapata – Pákó 0-3
Kedvencek – Revans     2-8                                                                         Autó Kelly Keverton – Ön-Ért 5-4
Showder Club – Zsaru Bróker 6-1                                                              Mirror Fashion – Alfa   6-2
Bercelona – Hungária Ép.  2-0                                                                   Pákozdi Hús  –  CFE      12-3

A Jazz Cafe elsőszámú és egyetlen kapusa sérülése miatt alkalmi kapussal vette fel a küzdelmet a Dort Grund ellen. Végig vezetett, de az utolsó perceket nehézzé tette magának, de nyert 5-4 arányban.
A Revans kezdi megtalálni önmagát, amihez segítség lehet a hasonló „súlycsoportú ellenfél” is. Lendületes játékkal és a torna leggyorsabb góljával (Bozsó a 12.-ik másodpercben) magabiztosan győzték le az idei tornán végig gyengélkedő Kedvencek csapatát.
A Showder Club alsóházi listavezetőhöz méltóan esélyt sem adott a helyenként túlzott erőbevetéssel játszó Zsaru Brókernek. A gólok száma is mutatta a két csapat közötti különbséget (6-1).
Az első félidő kiegyenlített játékot és eredményt (0-0) hozott a  Bercelona, Hungária Értékpapír mérkőzésen. De mint már oly sokszor a második félidőt a Hungária nem bírta, a Bercelona pedig ezt két góllal büntette és nyert 2-0-ra.
A felsőház első mérkőzésén meglepetés született, a Pákó 3-0-ra legyőzte a dobogó esélyes                  Piszkos Fred csapatát. A játék összképéhez hozzátartozik, hogy a Piszkos Fred csapata számolatlanul rúgta a kapufákat és hagyta ki helyzeteit, míg a Pákó számolhatóan szerzett három gólt.
Az Ön-Ért csapata több játékosát is nélkülözte betegség, illetve sérülés miatt, így csere nélkül, de végig fegyelmezetten játszott. A mérkőzés vége előtt öt perccel még vezettek 4-3-ra, de nem bírták végig az Autó Kelly Keverton által diktált tempót, akik fordítottak és nyertek 5-4 arányban.
Az Alfa csapata az alapszakasz végjátékában biztosította helyét a felsőházban, ahol az első mérkőzésen sok sérülés miatt igen tartalékosan állt ki. Ezt az esélyt és a bő keretét kihasználva a Mirror Fashion „legázolta” őket és nyert 6-2-re.
A Pákozdi Hús címvédőhöz és bajnok esélyeshez méltóan, könnyed játékkal, simán nyert                          12-3 arányban a lényegesen gyengébb játékerőt képviselő, kissé hite hagyott csapat benyomását keltő  CFE ellen.