Az U23 magyar bajnok csapat tarol a címvédésért

CEKK U23 – ABCOM-Szeged KE U23   92 – 65
(21-14, 22-20, 24-15, 25-16)
CEKK: Orbán 32/6, Kobolák 29/3, Ruttner Zs. 13/3, Ruttner R. 9, Filipowicz D. 5, Józan 4, Szabó, Vas, Filipowicz V, Zöldi, Mucska
Edző: Újhelyi Gábor

2012. 03. 21-én a ceglédi lányok U23-as bajnokságbéli 2. ellenfele a Kecskeméti KC csapata volt, akikről csak annyit tudtunk, hogy a csapat az NB I. B-ben játszik.
Nehezen indult a mérkőzés. Az első negyedet sikerült megnyernünk 28-20 arányban. A második negyedben a kecskeméti lányok nagyon agresszíven támadtak, sokszor túllépték a fault határát. Félidőre az eredményjelzőn 41-35 volt a CEKK javára.
A szünetben Újhelyi mester megnyugtatta csapatunkat, új utasításokat adott és a 2. félidőben rutinunkkal, tapasztalatunkkal és fegyelmezettebb játékunkkal magabiztosan felmorzsoltuk ellenfelünket.

CEKK U23 – Kecskeméti KC U23   95 – 62
(28-20, 13-15, 23-11, 31-16)
CEKK: Orbán 30/9, Kobolák 23, Filipowicz D. 12/3, Ruttner R. 11 (a mérkőzés során ő nyújtotta a legjobb lepattanó teljesítményt is 11 lepattanójával), Ruttner Zs. 11, Józan 7/3, Szabó 1, Vas, Filipowicz V, Zöldi, Mucska

Ezzel a két győzelemmel az U23 bajnokság tabelláját a CEKK U23 csapata vezeti.